fbpx

Ieškant įkvėpimo

Jaučiantis vienišai

Norint naujovių

Motyvacija dirbant iš namų

Per pastaruosius kelerius metus ne vienos iš mūsų gyvenimas smarkiai pasikeitė. Nepaisant asmeninių pokyčių, darbo konceptas irgi įgavo naujų atspalvių.

Tavo kūnas – tavo pasirinkimas

Visais laikais krūtinės dydžio kultas keitėsi nepalyginamai. Vieną dešimtmetį itin seksualu buvo didelė, akivaizdžiai demonstruojama krūtinė, o kitą dešimtmetį, jau modelį primenanti, be jokių iškilumų esanti figūra

Kodėl svarbu sutarti su savo tėvais?

Jau nuo pat vaikystės turime skirtingo pobūdžio konfliktų su savo tėvais. Tai mums kažko neleido, tai nenupirko, tai pažadėjo ir neištesėjo, tai supyko ir t.t. Galima būtų pririnkti begales situacijų, kurios išvesdavo mus iš kantrybės ir, norim to ar nenorim, apgadindavo mūsų ryšį su tėvais.

Pirma reakcija į nesėkmę

Ar pastebėjai, jog įvykus nesėkmei, esi linkusi pulti į savigailą? Pradedi galvoti, kad esi nieko verta, kad daugiau nepadarysi vieno ar kito dalyko teisingai. Ar bandei savęs klausti, kodėl padarius klaidų dažniausiai užsidarai savyje ir bijai tai pripažinti? 

Kaip maži įpročiai keičia kasdienybę?

Kas apskritai tie įpročiai ir kaip jie atsiranda? Kam jie reikalingi? Kokią įtaką jie daro mūsų kasdieniam gyvenimui? Ir tai tik dalis klausimų, kuriuos galime užduoti sau ar viena kitai, kai pradedame galvoti, jog kažką norime keisti savo gyvenime

Kaip santykiuose padidinti pasitikejimas vienas kitu?

Tai kaip visgi galima sustiprinti pasitikėjimą ir taip pradėti judėti link darnesnių ir geresnių tarpusavio santykių?

Vestuvių svečio apranga

Stilistė pataria: Vestuvių sezonas įsibėgėja, o mes kaip visada neturime ką apsirengti!

Labas, Vasara!

Kadangi kalendorinis vasaros sezonas jau atidarytas, pats metas pradėti džiaugtis ilgėjančiais vasaros vakarais ir susitikti su savo draugais.

Prisiminkite savo sveikatą

Tarptautinės moterų sveikatos gerinimo dienos proga, norime pasveikinti visas moteris ir priminti kiekvienai iš jūsų, kaip yra svarbu pasirūpinti ne tik savo išore, bet ir vidumi.

Kodėl svarbu atrasti save?

Vis girdime kaip kiti akcentuoja, kad reikia skaityti knygas, reikia eiti į paskaitas, reikia stebėti seminarus ir viskas dėl ko?

Tavo stiprybė esi tu pati!

Ar ne tiesa, jog kiekviena iš mūsų bent kartą yra jautusis vieniša, lyg vienintelė pasaulyje išgyvenanti neigiamas patirtis, pasilikusi su savo problemomis ir pasimetusi. Kasdien įvyksta šimtai įvairiausių situacijų.

Kaip sukurti savo brandą

Matydamos kitas moteris, kuriant savo verslą, dažnai keliame sau klausimą – nuo ko pradėti. Šį kartą turime galimybę pažvelgti giliau į “Her Surprise” vardo atsiradimą ir vystymą iš pačios “brando” įkūrėjos.

Gal jau pats metas pakoreguoti savo dienotvarkę?

Visi turime tiek pat laiko, bet kodėl mums atrodo, kad vieni turi daugiau, o kiti mažiau? Viskas priklauso nuo laiko paskirstymo. Kuo efektyviau jis išnaudojamas, tuo mes mažiau pavargstame jį švaistydami vėjais.

Dėžutėse, kuriose tūnome

Ar tave kada nors yra aplankęs toks jausmas, kai kažkas pasidalina su tavimi savo sėkmės istorija, tu pradžioje arba netiki, arba galvoji, kad jiems tiesiog pasisekė?

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top